Angry Birds Mini – niewielkie głośniki dla fanów serii

Newsy

W ostatnim Podcaście Android.com.pl rozmawialiśmy o tym, że Samsung niedługo zacznie produkować nawet kafelki ze swoim logo. Myślę, że kolejną marką, której może się to udać jest Angry Birds. Wściekłe Ptaki możemy znaleźć już i w spożywczaku i w sklepie z elektroniką. Tym razem firma Gear4 na mocy umowy jaką podpisała z Rovio Mobile w 2011 roku wyprodukowała mini głośniki, które wyglądają jak bohaterowie tej serii.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

W skład serii wchodzi pięć modeli, z których trzy to postacie występujące w podstawowej wersji gry, zaś dwie kolejne znane są z Angry Birds Space. Waga jednego głośniczka waha się od 90 do 130 gramów, zaś same urządzenia można rozłożyć przekręcając ich górne części (dzięki czemu jak informuje producent, możliwe jest uzyskanie potężniejszego basu). Każdy Angry Birds Mini wyposażony jest w kabel USB, za pomocą którego możemy naładować je (jedno pełne ładowanie pozwala na słuchanie muzyki do 8 godzin). Głośniki możemy podłączyć do każdego urządzenia posiadającego wejście mini jack 3.5 mm. Dodatkowo konstrukcja tej serii pozwala na tworzenie połączenia liniowego, dzięki czemu możemy „utworzyć długi, kolorowy łańcuch potężnego brzmienia”.

Głośniki dostępne są w sieciach sklepów Media Markt, Saturn i Redcoon. Kosz jednego urządzenia to 99 złotych.

Źródło: Informacja prasowa


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x