lg-washing-machine_smart-conveniece-2014

 

Kto powiedział, że NFC jest bezużyteczne? 6 Motion, Turbo Wash czy dedykowana aplikacja, to niektóre zaawansowanych rozwiązań zastosowanych w najnowszych pralkach i pralko-suszarkach LG.

 

lg_12

 

LG Electronics wprowadza na polski rynek najnowszą serię pralek oraz pralko-suszarek, która wyróżnia się przede wszystkim cichą i bezszelestną pracą, niskim zużyciem wody i energii oraz niezawodnością przez długie lata. Do Polski trafiły już modele wyposażone w funkcje takie jak Turbo Wash, 6 Motion czy Direct Drive wsparte inteligentną aplikacją NFC Tag On dostępną na smartfony z system operacyjnym Android, która dodatkowo poszerza możliwości najnowszych pralek LG.

 

lg_8

 

Nierozłącznym elementem najnowszych pralek LG, wyposażonych w technologię NFC, jest funkcja Tag On, dzięki której użytkownik może dostosować programy do swoich potrzeb, skorzystać z przydatnych instrukcji prania lub natychmiastowo uzyskać pomoc serwisu. Wystarczy uruchomić dedykowaną aplikację LG Smart Loundry i przyłożyć smartfon do oznaczonego punktu na panelu pralki. Aplikacja oferuje także wiele intuicyjnych rozwiązań, które w zauważalny sposób zwiększają komfort użytkowania. Pozwala w prosty sposób wybrać odpowiedni do zabrudzeń i materiałów program i zainstalować go w pralce.

 

lg_1

 

Dodatkowo, w aplikacji znajduje się 10 cyklów prania podzielonych na kategorie takie jak Pielęgnacja ubrań czy Wygoda. LG stworzyło także możliwość pobrania z internetu dodatkowych 13 cykli, które po instalacji użytkownik może natychmiast użyć w swojej pralce (np. Ubrania dziecięce czy Ubranie szkolne). To wszystko sprawia, że pralka zyskuje całkiem nowe możliwości, dostosowując się do potrzeb i oczekiwań klienta. Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest funkcja Statystyki Prania – podaje ona informacje o tym, kiedy powinniśmy dokonać czyszczenia bębna oraz przedstawia historię stosowanych programów. Całość dopełnia funkcja Smart Diagnosis, dzięki której użytkownik może łatwo zdiagnozować drobne usterki i jeszcze przed wezwaniem serwisu, zdołać je samodzielnie naprawić.

 
Najnowsze pralki oraz pralko-suszarki firmy LG są już dostępne w sklepach z elektroniką i urządzeniami AGD na polskim rynku. Ceny?

 

  • FH4U1JBH6N (ok. 3399zł)
  • FH4U1JBS6 (ok. 3399zł)
  • FH4U1JBS2 (ok. 3499zł)
  • FH2U2HDM1N (ok. 2649zł)

Informacja prasowa

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Dul

Lubię Androida, mobilne technologie, dobre gry i rower. Nie pochłaniam kawy, ponoć mało śpię.