Przełom wśród smartwatchy coraz bliżej? Zegarki od Google mają pojawić się na rynku już za kilka miesięcy

Newsy

google-smartwatch

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

O tym, że Google pracuje nad swoimi smartwatchami wiemy wszyscy. Zegarki o nazwach Angelfish i Swordfish widzieliśmy już na renderach (patrz zdjęcie główne). Największą tajemnicą (oprócz specyfikacji) była jednak data premiery – i mimo iż nie została ona wciąż oficjalnie potwierdzona, to znany w kręgach mobilnych Evan Blass uchyla nam rąbka tajemnicy.
 

Według @evleaks, dwa smartwatche od Google pojawią się na rynku już w pierwszym kwartale 2017 roku. Mają one zostać wyposażone w Android Wear 2.0. Poza wersją systemu wiemy niewiele – plotki mówią o zaimplementowaniu GPS i LTE w modelu Angelfish, podczas gdy w Swordfish raczej tych modułów nie zobaczymy. Prawdopodobnie oba zegarki zostaną wyposażone w szereg funkcji zdrowotnych.

 


 

Źródło: twitter

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x