shoot-n-joy-xiaomi-mi-logo

O smartfonach z ekranem, który możemy dowolnie zginać, zawijać i składać słyszymy od jakiegoś czasu. Na rynku w masowej produkcji nie pojawił się jednak żaden przedstawiciel. Producenci nie chcą na razie ryzykować z tak innowacyjną technologią i być może wszyscy wystartują w 2017 roku. To już nie będzie jednak popis jednej firmy. Konkurencja rośnie.

 

Do Sieci trafiły właśnie zdjęcia przedstawiające giętki ekran produkcji Xiaomi. Przeciek pochodzi z Baidu. Fotografie ukazują wyświetlacz zdolny wyginać się we wszystkich kierunkach – góra, dół, lewo, prawo. Na ekranie widzimy charakterystyczną dla chińskiego producenta nakładkę, MIUI.

 

 

Niestety żadne dodatkowe informacje się nie pojawiają. Warto zatem podejść do sprawy z przymrużeniem oka. Nie byłoby jednak dziwnym, jeśli Xiaomi również chciałoby wejść na rynek giętkich smartfonów. Konkurencja w tym temacie jest coraz większa – kiedy sprawa ruszy możemy mieć szeroki wybór: Samsung, Lenovo, OPPO, LG, Xiaomi…

 

[Aktualizacja] Pojawiło się wideo:

 

 

źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.