uhans-h5000

Kto nigdy nie narzekał na baterię w swoim smartfonie, niech pierwszy rzuci kamieniem. O dwudniowej pracy urządzenia możemy w większości przypadków pomarzyć i tylko nieliczne modele pozwalają osiągnąć taki wynik. Długość pracy telefonu zależy oczywiście od wielu czynników, lecz w końcu nadejdzie powiadomienie o niskim stanie naładowania akumulatora. Wtedy wypada podłączyć go do gniazdka. Chyba że chcecie zrobić sobie taki test. Potrzeba do tego tylko 1%.

 

UHANS H5000, czyli smartfon, który zaskakuje. Ukazany na wideo test polegał na włączeniu filmu w momencie, kiedy poziom naładowania akumulatora wyniesie 1%. Od tego momentu uruchomiono stoper i czekano na wynik. Jak długo urządzenie dało radę wyświetlać film? Przekonajcie się o tym sami:

 

 

52 minuty, nieźle. Na szczęście rzadko dochodzę do sytuacji, w której zostaję z 1%. Teraz przynajmniej wiem, że nie muszę biegać za prądem. Po prostu odpalę film i… Mam nadzieję, że chociaż 5 minut obejrzę. UHANS H5000 ma akumulator o pojemności 4500 mAh, co nie jest codzienną wartością spotykaną w smartfonach. Napędzany jest przez procesor MediaTek MT6737 w towarzystwie 3 GB RAM.

 

źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.