lg-v20-v10-dasdsa

 

W zeszłym roku LG pokazało się z naprawdę dobrej strony. G4 mimo że jako jedyny flagowy model w zeszłym roku został zbudowany z tworzyw sztucznych to i tak był bardzo ciekawą propozycją za sprawą Snapdragona 808 zamiast grzejnika. V10 również pokazał się jako coś nowego na rynku z wyjątkowymi cechami.

 

Ten rok również zaczął się w miarę dobrze. G5 był pierwszym modularnym smartfonem na rynku, ale niestety nie okazał się hitem rynkowym. Niedawno zaprezentowany V20 również przeszedł bez echa. LG ewidentnie nie posłuchało się konsumentów i postawiło na swoim, co niekoniecznie zostało dobrze przyjęte. Jednak w drodze jest model LV5, którego design przestawił OnLeaks:

 

lg-v5-onleaks

 

Podoba się? Trudno ocenić z jakich materiałów został ten smartfon wykonany, ale swoim wyglądem przypomina G5 (zaokrąglona góra szkła) oraz… mydelniczkę? Nie widać charakterystycznego dla serii „V” elementu, czyli drugiego wyświetlacza. Będzie to z pewnością model ze średniej półki, a jedyne, co wiemy to to, że tylna pokrywa będzie zdejmowana, ale nie ma mowy o tym czy akumulator będzie można wyjąć.

 

Nie da się ukryć, że jest to niespodziewana informacja. Zazwyczaj dowiadujemy się szczegółów ze specyfikacji, a dopiero później poznajmy wygląd. W takim razie nie pozostaje nam nic innego jak… czekać na nowe wiadomości.

 

 

źródło: XDA, Onleaks

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.