OnePlus tłumaczy jak działają ich aktualizacje i zachęcają do przyłączenia się do Oxygen OS Beta Program

Newsy

oxygen-os-logo-beta-program

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

O OnePlus zazwyczaj jest głośno tylko w krótkich okresach przed i po premierze ich urządzeń. Później od czasu do czasu pojawiają się informacje o aktualizacjach i to tak naprawdę tyle. Jednak ostatnio pojawia się coraz więcej informacji o Chińczykach w Sieci. Teraz przynajmniej bezpośrednio od nich.

 

Oczywiście nawiązuje do plotek mówiących, że OnePlus 3 jest już spisany na straty i szykuje się nowy model. Być może Chińczycy już coś testują, ale na pewno tegoroczny, flagowy smartfon nigdzie się nie wybiera. Jednak przejdźmy do oprogramowania. Niestety, ale firma zwleka z wydawaniem nowych wersji Androida, pomimo że przynajmniej raz na miesiąc pojawiają się aktualizacje Oxygen OS. Spodziewamy się, że niedługo może to się zmienić za sprawą połączenia tego wydania systemu razem z chińskim Hydrogen OS. Jednak do rzeczy. Narzekacie, że OnePlus za rzadko aktualizuje swoje smartfony? W takim razie dołączcie do programu testowego, a nowe oprogramowanie będzie pojawiać się około 2 razy na miesiąc. Istnieje również możliwość dostania się do zamkniętej grupy testerów, którzy raz na tydzień będą mogli aktualizować swój system.

 

oneplus-oxygen-os-aktualizacje-beta-program

 

Jak to działa? Oficjalne wydania oczywiście są dostępne w formie OTA, a z kolei Community Build należy pobrać z forum OnePlus (Klik!) i ręcznie zainstalować. Zamknięta grupa testerów liczy około 60 osób i naprawdę ciężko się do niej dostać.

 

 

źródło: XDA


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x