Oneplus-3-7290

 

OnePlus być może ma problemy z dostępnością wyświetlaczy AMOLED stosowanych w ich najnowszym, flagowym modelu. Być może nie przypadły one wszystkim do gustu i być może niektóre uwagi, że Chińczycy powinni wrócić do LCD są słuszne. Jednak czy tak się stanie i niedługo ujrzymy nowy model? Współzałożyciel firmy wyjaśnia całe zamieszanie.

 

We wczorajszym wpisie przedstawiłem Wam najnowsze plotki dotyczące domniemanego OnePlus 3s lub 3+. Wspomniałem też, że zapewne nie będziemy musieli długo czekać na wyjaśnienie całej sytuacji przez samego prezesa i tak też się w rzeczywistości stało. Bez zbędnego przedłużania, Carl Pei po prostu zaprzeczył temu wszystkiemu i zapewnia, że OnePlus 3 nigdzie się nie wybiera oraz wciąż będzie korzystał z ekranu Optic AMOLED, który wciąż jest rozwijany. Przy okazji padło ciekawe stwierdzenie mówiące, że pewnego dnia użytkownicy zauważą, iż Optic AMOLED > zwykły AMOLED. Mimo wszystko nie wybiegajmy za bardzo w przyszłość, a tymczasem wszyscy chętni na zakup OnePlus 3 mogą być pewni, że produkcja nie została wstrzymana czy też w ogóle zaniechana. Firma nie zamierza wydawać żadnej innej wersji tego modelu z panelem LCD na pokładzie.

 

Również nie liczcie, że pojawi się Snapdragon 821. Po prostu OnePlus 3 zostaje takim jaki jest, a kolejne zmiany ujrzymy dopiero w trakcie prezentacji jego następcy.

 

 

źródło: Twitter

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.