note7-83742398478263

 

Firma Samsung wciąż prowadzi śledztwo w sprawie najnowszych eksplodujących flagowych urządzeń. Teraz dowiadujemy się, że przedsiębiorstwo zamierza ujawnić wszystkim swoje ustalenia w ciągu najbliższych tygodni. Tak przynajmniej twierdzi rzecznik spółki.

 

Produkcja Samsungów Galaxy Note7 została całkowicie wstrzymana po wielu doniesieniach, z których wynikało, że nawet wymienione jednostki przegrzewają się oraz zajmują się ogniem. I to nawet jeśli są wyłączone i niepodłączone do zasilacza. Południowokoreańska firma zaleciła wyłączenie oraz odsyłanie w specjalnych opakowaniach wszystkich telefonów z serii. Korzystanie z tego smartfona może być niebezpieczne w każdej sytuacji, należy mieć to na uwadze i postąpić zgodnie ze wskazówkami producenta.

 

Nadal nie wiemy oficjalnie, co dokładnie jest przyczyną eksplozji. Badania Samsunga (które niestety trochę się dłużą) z pewnością rozwieją wątpliwości i utną pojawiające się wcześniej spekulacje. To niestety jest koniec tegorocznej generacji Galaxy Note’a. Stali użytkownicy serii na pewno są zawiedzeni. A czy Samsung nadal będzie kontynuował serię Note pokazując za rok kolejnego flagowca – tego jeszcze nie wiemy. Odzyskanie zaufania konsumentów na pewno nie będzie zbyt łatwe. Jeśli już zwróciliście swojego smartfona, to możecie przejrzeć inne sposoby na wydanie tej dość dużej kwoty – sprawdźcie artykuł Kamila tutaj.

 

Źródło: Business Insider

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl