android-nougat-image

Pixele zostały zaprezentowane, a wraz z nimi wszystkie nowe funkcje. Jeśli jednak nie porwały Was te urządzenia bądź nie planujecie zmiany smartfonu w najbliższym czasie, a chcielibyście choć trochę z nowości, jakie przygotował Gigant z Mountain View to wystarczy, że zaczniecie od pobrania aplikacji!

 
Do Sieci wyciekły właśnie dwa programy, których pliki apk można pobrać i zainstalować bez ryzyka – pochodzą one z pewnego źródła. Pierwszą aplikacja jest zaktualizowana Klawiatura Google v5.2. W „pixelowej” odsłonie zmiany można zaliczyć do kosmetycznych – pojawiły się dwa nowe motywy, jasny oraz ciemny, a dodatkowo zaakcentować można na niebiesko (a może raczej powinienem napisać, że na really blue?) enter czy też przycisk wyszukiwana. Jest również możliwość zmiany położenia ikony odpowiadającej za emoji. Druga aplikacja to Sklep Play w wersji v7.1. Nie zmienia ona jednak wiele, jeśli nie posiadamy Androida Nougat – wtedy pojawiają się m.in. okrągłe ikony.

 

nexus2cee_k2-329x201

 

POBIERZ SKLEP PLAY v.7.1

POBIERZ KLAWIATUR GOOGLE v.5.2

źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.