Grand Theft Auto Vice City dostępne w Google Play!

Aplikacje

GTA Vice City w ubiegłym tygodniu zaliczyło solidną wpadkę, która znana jest już zarówno fanom tej serii, jak i osobom postronnym, które tylko pobieżnie interesują się tematyką aplikacji mobilnych. Dla osób niewtajemniczonych (w celu wyjaśnienia) wspomnę, że gra została w zeszły piątek opublikowana w sklepie Apple’a i w Google Play. W przypadku tego drugiego jednak tylko na 2 godziny, a osoby które zapłaciły za nią nie mogły pobrać dodatkowych plików niezbędnych do jej uruchomienia. Jak tłumaczył później Rockstar (producent gry) opublikowanie Vice City w Google Play nie było zamierzone i nie miało mieć miejsca. Osoby, które zapłaciły za tą pozycję mogą zaś pobrać ją ponownie, bez ponownego płacenia.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Teraz zaś już wszystkie zainteresowane osoby mogą ściągnąć i zainstalować grę na swoim smartfonie i tablecie z Androidem. Gra kosztuje 19,48 PLN i zajmuje 1.4 GB miejsca. Gotowi na powrót do Vice City?

Grę można pobrać klikając >TUTAJ< lub skanując ten kod:

Źródło: Rockstar


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x