GTA Vice City w ubiegłym tygodniu zaliczyło solidną wpadkę, która znana jest już zarówno fanom tej serii, jak i osobom postronnym, które tylko pobieżnie interesują się tematyką aplikacji mobilnych. Dla osób niewtajemniczonych (w celu wyjaśnienia) wspomnę, że gra została w zeszły piątek opublikowana w sklepie Apple’a i w Google Play. W przypadku tego drugiego jednak tylko na 2 godziny, a osoby które zapłaciły za nią nie mogły pobrać dodatkowych plików niezbędnych do jej uruchomienia. Jak tłumaczył później Rockstar (producent gry) opublikowanie Vice City w Google Play nie było zamierzone i nie miało mieć miejsca. Osoby, które zapłaciły za tą pozycję mogą zaś pobrać ją ponownie, bez ponownego płacenia.

Teraz zaś już wszystkie zainteresowane osoby mogą ściągnąć i zainstalować grę na swoim smartfonie i tablecie z Androidem. Gra kosztuje 19,48 PLN i zajmuje 1.4 GB miejsca. Gotowi na powrót do Vice City?

Grę można pobrać klikając >TUTAJ< lub skanując ten kod:

Źródło: Rockstar
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.