Producent smartfonów, firma ZTE wprowadziła dzisiaj na polski rynek model Grand X In, którego recenzja znajduje się już od paru dni na naszym portalu. Telefon zadebiutował na razie w sieci Euro RTV AGD  wraz z trzymiesięczną testową wersją nawigacji NaviExpert w prezencie.

Chcąc skorzystać z promocji, po zakupie smartfona należy pobrać i zainstalować aplikację ze strony getne.pl. Aktywacja abonamentu rozpocznie się od pierwszego wytyczenia trasy.

[zrodlo name=”Paweł Dwornik z ZTE Poland” url=”http://ztepoland.pl/”]Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić zakup smartfona Grand X In, oferujemy w prezencie darmową licencję na nawigację NaviExpert. To kolejna udana współpraca między naszymi firmami. Na początku roku wprowadziliśmy do sprzedaży model Libra z przeinstalowanym oprogramowaniem nawigacyjnym NaviExpert[/zrodlo]

Źródło: Informacja prasowa
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.