ZTE Grand X In z darmową nawigacją NaviExpert dla klientów sieci Euro

Aplikacje

Producent smartfonów, firma ZTE wprowadziła dzisiaj na polski rynek model Grand X In, którego recenzja znajduje się już od paru dni na naszym portalu. Telefon zadebiutował na razie w sieci Euro RTV AGD  wraz z trzymiesięczną testową wersją nawigacji NaviExpert w prezencie.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Chcąc skorzystać z promocji, po zakupie smartfona należy pobrać i zainstalować aplikację ze strony getne.pl. Aktywacja abonamentu rozpocznie się od pierwszego wytyczenia trasy.

[zrodlo name=”Paweł Dwornik z ZTE Poland” url=”http://ztepoland.pl/”]Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić zakup smartfona Grand X In, oferujemy w prezencie darmową licencję na nawigację NaviExpert. To kolejna udana współpraca między naszymi firmami. Na początku roku wprowadziliśmy do sprzedaży model Libra z przeinstalowanym oprogramowaniem nawigacyjnym NaviExpert[/zrodlo]

Źródło: Informacja prasowa


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x