xiaomi-mi-max-prime-840x472

Xiaomi posiada w swojej ofercie phablety. Jednym z nich jest model Mi Max, który cechuje się przekątną ekranu wynoszącą aż 6,44 cala! Nie oznacza to jednak, że producenta stać tylko na duży ekran – wnętrze smartfonu również jest interesujące. O zadowoleniu ze swojego produktu może świadczyć też fakt, że właśnie wypuszczono następcę – Mi Max Prime.

 

Czy Xiaomi Mi Max Prime wprowadza jakieś wielkie zmiany? Nie. Znajdziemy ten sam ekran o przekątnej 6,44 cala i rozdzielczości 1920 x 1020 pikseli, ten sam 16-megapikselowy aparat z tyłu oraz 5-megapikselową kamerkę selfie oraz ogromny akumulator o pojemności 4850 mAh. Zmianie uległ jednak procesor. Zamiast Snapdragona 650 zastosowano Snapdragona 652. Zwiększyła się również przestrzeń dyskowa – teraz wynosi ona aż 128 GB przy konfiguracji z 4 GB RAM. Urządzenie pracuje na Androidzie 6.0.1 Marshmallow.

 

Cenowo Mi Max Prime prezentuje się całkiem nieźle. Wyceniono go na około 300 dolarów. Trzeba jednak pamiętać, że to smartfon dla fanów wielkich wyświetlacz i dużych kieszeni.

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.