samsung-galaxy-note7-note-7-zdjecie-s-pen

O Samsungu napisano już wiele. Ostatnie wydarzenia wokół wybuchających Note’ów, zakazie latania z nimi na pokładzie samolotu, incydentów, w których ucierpiało wiele ludzi nie zrobiły dobrego PR. Wymiana baterii oraz oficjalne wideo, w którym sam dyrektor firmy prosi o zwrócenie urządzeń miało poprawić ten stan. Niestety nawet „bezpieczne egzemplarze” potrafią zaskoczyć. Równie mocno jak zachowanie Samsunga.

 

Michael Klering z Nicholasville obudził się o czwartej nad ranem w sypialni wypełnionej dymem. Winny okazał się Samsung Galaxy Note7, który, co warto zaznaczyć, nie był podpięty do ładowarki, lecz leżał swobodnie na szafce. Smartfona posiadał tydzień. Wydarzenie to poskutkowało wylądowaniem w szpitalu z ostrym zapaleniem oskrzeli spowodowanym wdychaniem dymu.

 

Zaskakujące jest zachowanie Samsunga. Micheal Klering był przekonany, że firma chce mu pomóć – nawet zapłaciła za jego badania. Dostał jednak omyłkowego SMSa od przedstawiciela firmy, w którym przeczytał „Mogę spróbować odwlec jego zeznania, jeśli uznamy, że ma to znaczenie”. Poszkodowany chce nagłośnić sprawę, a tym samym ostrzec innych, którym może się przydarzyć podobna sytuacja.

 


źródło: WKYT

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.