samsung-galaxy-note7-note-7-wybuch-tajwan-naprawiony

 

Wczoraj informowałem Was, że Samsung może zostać zmuszony do przeprowadzenia drugiej akcji serwisowej związanej z Galaxy Note7 i jego wadliwym akumulatorem. Wszystko za sprawą wybuchu egzemplarza w samolocie. Smartfon podobno został już naprawiony, ale i tak stanął w płomieniach. Podobnie jak model z Tajwanu.

 

Pewna pani Lai, którą widzicie powyżej, wyszła z psem na spacer, a w tylnej kieszeni spodni miała Samsunga Galaxy Note7, którego odebrała 10 dni wcześniej z serwisu w związku ze znaną wszystkim akcją naprawczą. W pewnej chwili usłyszała tłumiony huk, aby następnie poczuć ciepło i szybko wyrzucić smartfona na ziemię. Jak się nie trudno domyślić, telefon nie nadaje się już do niczego, a sprawą zainteresował się Samsung, który bada czy faktycznie Note7 zawitał do serwisu. Tajwańska Komisja Konsumencka wezwała Koreańczyków do zawieszenia sprzedaż oraz programu wymiany smartfonu, gdyż – jak to zostało określone – wysyłane są do konsumentów bomby.

 

Więcej zdjęć przedstawiających uszkodzony model znajdziecie pod następującym linkiem: Klik! Jednak jeśli naprawione smartfony faktycznie jeszcze będą wadliwe to przed Samsungiem czeka naprawdę ciężki okres.

 

 

źródło: focustaiwan.tw

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.