rivalshero

Dwa tygodnie temu informowałem Was o zbliżającej się Mafii na Androida. Pecetowcy i konsolowcy mają swoją wersję, dużą, lecz i tak w 30 klatkach na sekundę. My nie musimy się tym martwić, gdyż wersja na urządzenia mobilne jest nieco inna. Co wcale nie oznacza, że gorsza. Na szczęście sami możecie to sprawdzić. Zupełnie za darmo!

 

Mafia III: Rywale właśnie pojawiła się w Sklepie Play i jest dostępna bez żadnych opłat. Jest to swego rodzaju uzupełnienie dużej wersji Mafii III, nie oznacza to jednak, że stracimy część fabuły czy historii. Po prostu nie zauważymy powiązań bądź też nie skojarzymy twarzy bohaterów – nic straconego, to tylko smaczki.

 

mafia-3-rivals-3

 

Ja już grę pobrałem i po krótkim zapoznaniu się mogę powiedzieć, że nie jest najgorzej. Być może w dalszej części rozgrywki pojawią się pewne problemy i częstsze zachęty do wydania prawdziwej kasy na mikropłatności. Jak na razie jestem na etapie budowania swojej ekipy, zajmowania miasta i rozwijania interesów. Wydaje się, że jest co robić. Ponadto Mafia III: Rywale jest w polskiej wersji językowej. Obawy o niezrozumienie dialogów czy zadań nie istnieją.

 

 

POBIERZ MAFIA III: RYWALE

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.