antutu-benchmark-logo

Znów AnTuTu! To już nie tylko cyferki, to styl życia. Ostatnio przedstawiłem Wam listę TOP 10 smartfonów września, które w benchmarku wykręciły najwyższy wynik. Wygrał iPhone 7, lecz wśród androidowych urządzeń korona należała do LeEco Pro 3. Przez najbliższe miesiące niewiele się zmieni. Jednak rok 2017 może okazać się przełomowy!

 

Nie znamy ani producenta, ani modelu. Znamy jednak wynik, który tajemniczy smartfon wykręcił w AnTuTu. Jest to dokładnie 203737 puntów! Bariera została przekroczona, ale nie ma nikogo chętnego do pochwalenia się swoim dziełem. Jak na razie rezultat ten został uzyskany przez prototyp, może się więc on jeszcze podwyższyć, kiedy doczekamy się prezentacji finalnej wersji urządzenia.

 

 

 

Może to nowy Galaxy S8? Nowy Exynos, nowy Snapdragon, nowa technologia. Gdyby Samsung tak rozpoczął rok… Możemy się tylko domyślać i zgadywać. Cyferki jednak pozostaną cyferkami. Jestem jednak ogromnie ciekaw, jakie nowe funkcje i bajery przygotują dla nas producenci! Czy uda im się przebić tegoroczne rozwiązania?

 

źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.