galaxy-s7_overview_kv_l

Samsung Galaxy S7, LG G5, Xiaomi Mi5, Sony Xperia X Performance, Huawei P9… Tegoroczne flagowce mają się czym pochwalić. Są podwójne aparaty, modularność, wodoodporność. Wybór tylko jednego z nich nie jest łatwym zadaniem. Konsumenci jednak poradzili sobie z nim i teraz już wiemy, jaki smartfon został uznany za najlepszy w 2016 roku!

 

Mobile Choice Awards! Przyznano pierwsze miejsca w kilku kategoriach. Zacznijmy jednak od smartfonu roku – został nim Samsung Galaxy S7 edge. Za najlepszy fotosmartfon uznano z kolei Huawei P9. Najlepszym tabletem okazał się iPad Pro 12.9, a korona króla VR przypadła HTC Vive. W kategorii najbardziej innowacyjnego urządzenia zwyciężył smartfon Lenovo – Moto Z.

 

Czy nagrody zaskakują? W niektórych przypadkach trzeba się zgodzić z werdyktem bez dwóch zdań, w innych można by polemizować. Jest jednak zróżnicowanie i nawet producent z Chin, Lenovo załapał się ze swoją linią Moto Z. Również wybranie modelu S7 edge a nie zwykłej S7 może komunikować, że większy wyświetlacz to po prosty lepszy wyświetlacz.

 

źródło: Techradar

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.