LG chce nas zaskoczyć? G3 testowane z Nougatem na pokładzie, ale czy można w to wierzyć?

Newsy

lg g3

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Jeśli zastanawiasz się czy Twój smartfon otrzyma nową wersję systemu to zapewne nie masz flagowego modelu. W ich przypadku sytuacja jest jasna – dwie, duże aktualizacje i na tym poprzestańmy. Jednak LG, które w zeszłym roku pokazało się od dobrej strony jeśli chodzi o szybkość wydawania Marshmallow, teraz może zaskoczyć nas jeszcze bardziej.

 

Otóż w Geekbench pojawił się test LG G3. Nic rewelacyjnego w tym by nie było, gdyby nie fakt, że działał on pod kontrolą Androida Nougat. Czy to możliwe? Teoretycznie tak, gdyż teoria, że układy niewspierające bibliotek Vulkan legła razem z wydaniem tego systemu dla jednego ze smartfonów z serii Android One ze Snapdragonem 410 na pokładzie. W przypadku G3 mamy do czynienia ze Snapdragonem 801, który również nie jest w stanie obsłużyć nowych, graficznych rozwiązań. Jednak wciąż można być wątpliwym ze względu na wiek urządzenia. G3 ujrzał światło dzienne z KitKatem na pokładzie i teoretycznie proces wsparcia powinien zakończyć się na Marshmallow. Tak na pewno będzie wyglądać sytuacja z większością flagowych modeli z 2014 roku.

 

Niestety, Geekbench jak i większość benchmarków ma to do siebie, że łatwo go oszukać. Poza tym można znaleźć już nieoficjalne wydania Nougata na G3 i ostatecznie można mieć tylko naprawdę małą nadzieję na to, że ten smartfon zostanie jeszcze zaktualizowany.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x