Lubisz wyścigi? Kontrowersyjna gra Carmageddon jest teraz dostępna ZA DARMO w sklepie Google Play!

Aplikacje

carmageddon

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Lubisz kontrowersyjne produkcje? W takim razie mamy coś dla Ciebie. Carmageddon – gra wyścigowa, która została stworzona przez ekipę Staingless Games jest teraz dostępna całkowicie za darmo w sklepie Google Play.
 

Jak niektórzy z Was zapewne wiedzą, Carmageddon nie jest kolejną zwykłą grą wyścigową – wręcz przeciwnie! To bardzo kontrowersyjna produkcja, w której gracz wciela się w kierowcę samochodu, a następnie stara się dotrzeć do mety… tyle, że po drodze musi narobić jak najwięcej strat. Dlatego też rozjeżdżanie przechodniów czy eliminacja przeciwników to naturalny element tej gry.

 

carmageddon1
 

Jeśli więc lubicie tego typu rozrywkę, to nic nie stoi na przeszkodzie by trochę się zabawić. Gra Carmageddon jest teraz dostępna w sklepie Google Play kompletnie za darmo, a pobrać możecie ją TUTAJ.
 

Źródło: google play

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x