Sklep Play wkrótce z możliwością strumieniowania gier w ramach demonstracji

Aplikacje

google-play-store-new-5-1

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

 

Kilka miesięcy temu redaktorzy Android Police doszukali się w kodzie Sklepu Play możliwości strumieniowania aplikacji. Wygląda na to, że funkcja ta wkrótce ujrzy światło dzienne.

 

nexus2cee_screenshot_20161004-011816-728x402

 

Niektórym użytkownikom zaczęła się pojawiać ta opcja, ale nie działa jeszcze zbyt stabilnie. Na czym to ma polegać? Obok opcji „Kup” w Sklepie Play przy wybranych pozycjach pojawi się przycisk „Wypróbuj teraz”, który uruchomi proces strumieniowania.

 

 

Przez 10 minut będzie można bawić się w pełni funkcjonalną grą, a w lewym dolnym rogu zobaczymy przesuwalną ikonę Sklepu Play zawierającą menu z informacjami o streamingu i czasie pozostałym do końca „demonstracji”.

 

Zobacz też: Nowa zakładka w Sklepie Play – wersje testowe nigdy nie były łatwiej dostępne

 

To niewątpliwie bardzo przydatna funkcja, która bezpiecznie pozwoli na wypróbowanie pełnej wersji gry bez narażania użytkownika na marnowanie nierzadko wielu GB internetu. Prawdopodobnie jeszcze dzisiaj na prezentacji Google usłyszymy co nieco o tej funkcji,

 

Źródło: AndroidPolice


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x