Zgadnijcie jaki smartfon został wykorzystany przez modderów w GTA V jako bomba samoprzylepna…

Newsy

gtav_nuke_1280-1432080491781_1280w

To nie będzie kolejny news o zaskakujących smartfonach prowadzących do sądu. Nie będzie też o pralkach czy parzących opaskach. Pomówimy teraz o modzie do jednej z najlepszych, moim zdaniem, gier w historii, a już na pewno produkcji Rockstar Games – Grand Theft Auto V. Właśnie tam pojawiła się nowa broń! Smartfonowa, dodajmy.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

 

Samsung Galaxy Note7! Brawo, z pewnością udało Wam się zgadnąć. Smartfon ten stał się tak popularny, że twórcy modów do gier postanowili go jeszcze bardziej spopularyzować umieszczając w GTA V. Niestety nie w formie telefonu, z którego korzystamy jako bohater gry, lecz w formie nowej broni. Uściślając bomby. Wygląda to naprawdę nieźle!

 

 

Mod dostępny jest do pobrania TUTAJ. Jego twórcą jest HitmanNiko. Całość polega na padmianie paru tekstur, więc instalacja jest banalnie prosta. Jeśli macie pecetową wersję GTA V, spróbujcie sami i podzielcie się wrażeniami!

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x