gtav_nuke_1280-1432080491781_1280w

To nie będzie kolejny news o zaskakujących smartfonach prowadzących do sądu. Nie będzie też o pralkach czy parzących opaskach. Pomówimy teraz o modzie do jednej z najlepszych, moim zdaniem, gier w historii, a już na pewno produkcji Rockstar Games – Grand Theft Auto V. Właśnie tam pojawiła się nowa broń! Smartfonowa, dodajmy.

 

Samsung Galaxy Note7! Brawo, z pewnością udało Wam się zgadnąć. Smartfon ten stał się tak popularny, że twórcy modów do gier postanowili go jeszcze bardziej spopularyzować umieszczając w GTA V. Niestety nie w formie telefonu, z którego korzystamy jako bohater gry, lecz w formie nowej broni. Uściślając bomby. Wygląda to naprawdę nieźle!

 

 

Mod dostępny jest do pobrania TUTAJ. Jego twórcą jest HitmanNiko. Całość polega na padmianie paru tekstur, więc instalacja jest banalnie prosta. Jeśli macie pecetową wersję GTA V, spróbujcie sami i podzielcie się wrażeniami!

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.