[Do pobrania] Nie możesz zainstalować Messengera Lite ze sklepu Play? Oto najprostsze rozwiązanie

Aplikacje

messenger-lite-logo-pobierz-do-pobrania

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Przed południem informowałem Was o najnowszej propozycji Facebooka skierowanej do osób ze starszymi urządzeniami, a także z wolniejszym łączem Internetowym. Messenger Lite to niejako zbawienie dla wielu osób, którym nie przypadły do gustu wszelkie nowości komunikatora od najpopularniejszego portalu społecznościowego.

 

Nie lubisz Snap(chat)a? W takim razie nie polubisz lub już nie polubiłeś najnowszych funkcji Messengera. Jednak Facebook postanowił zdecydowanie odchudzić swój komunikator i tak oto powstał Messenger Lite. Jego pojawienie się w sklepie Play niestety nie oznacza, że każdy może go zainstalować. Obecnie taką możliwość mają tylko niektóre państwa, o których wspominałem w swoim poprzednim wpisie. Mimo wszystko możecie spróbować, a nuż Wam się uda – oto link do tej aplikacji w sklepie Androida: Klik! Jednak jeśli próby się nie powiodły, a wciąż chcecie sprawdzić jak działa Messenger Lite to wystarczy, że zainstalujecie tę aplikacje „ręcznie” pobierając instalator z APK Mirror: Klik! Jest to sprawdzony serwis, więc nie musicie się martwić o zainfekowanie swoich urządzeń.

 

Messenger Lite niestety nie wspiera dymków czatu, ale zainstalować go mogą nawet użytkownicy mobilnych urządzeń z Androidem 2.3 Gingerbread na pokładzie.

 

 

źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x