14449809_1096302733798393_2398223367004437993_n

 

 

Tak się składa, że w tym roku Dzień Nauczyciela wypada właśnie w trakcie trwania T-Mobile Warsaw Games Week. Z tej okazji organizatorzy ogłaszają konkurs, w którym do wygrania są bilety dla całej klasy. My oczywiście też tam będziemy wraz z nowym redaktorem Maćkiem – spodziewajcie się relacji wideo z naszej strony!

 

Aby wygrać wejściówki wystarczy zgłosić swoją klasę do konkursu, wspólnie z rówieśnikami wymyślić ciekawe zaproszenie na targi i opublikować je na prywatnym profilu na Facebooku oznaczając je #ekipanaWGW. Konkurs trwa do 9 października. Udział klasy w konkursie zgłaszać można pod linkiem: bit.ly/ekipanaWGW.

 

Zasady konkursu są proste:

 

  1. Zgłoście swoją klasę do konkursu. Formularz zgłoszeniowy pod linkiem: bit.ly/ekipanaWGW
  2. Wspólnymi siłami stwórzcie jak najbardziej atrakcyjne i odjechane zaproszenie na targi T-Mobile Warsaw Games Week, które będzie w stanie zachęci do przyjścia każdego. Może mieć ono dowolną formę, np. krótkiego filmiku, teledysku, piosenki, plakatu, błyskotliwej rymowanki lub mini gry. Ograniczeniem jest jedynie Wasza wyobraźnia. Im bardziej oryginalnie – tym lepiej.
  3. Opublikujcie swoje zaproszenie na własnych profilach społecznościowych na Facebooku i oznaczcie je #ekipanaWGW.

 
Udział w zabawie mogą wziąć uczniowie klas gimnazjalnych i licealnych, a także technikum (przedział wieku 13-18). Najlepsze zaproszenie wybierze jury, w skład którego wejdą przedstawiciele największych firm elektronicznej rozrywki w Polsce i główni partnerzy tegorocznych targów T-Mobile Warsaw Games Week 2016 – CENEGA, PlayStation, Ubisoft i Microsoft. Zbiorowe prace oznaczone #ekipanaWGW można zamieszczać na Facebooku do 9 października. Zwycięska klasa zostanie wyłoniona 11 października, a już 14 października, w Dzień Nauczyciela, będzie mogła za darmo korzystać z przygotowanych na targach atrakcji.

 
Regulamin konkursu na: http://bit.ly/regulamin_konkursu_ekipanaWGW.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Dul

Lubię Androida, mobilne technologie, dobre gry i rower. Nie pochłaniam kawy, ponoć mało śpię.