mytaxi_1

 

 

Uwielbiam wszelkie usługi pomijające niepotrzebne kontakty z innymi ludźmi. Dlatego tak lubię Paczkomaty, zamawianie rzeczy przez aplikację czy właśnie usługi przewozowe takie jak mytaxi, gdzie nie muszę nigdzie dzwonić.

 

Zobacz też: Kolejne zmiany w polskich Mapach Google, nowy przewoźnik zintegrowany z aplikacją

 

Mytaxi ogłosiło właśnie kolejną promocję na swoje usługi i pozwala jeździć taksówkami za połowę ceny. Od 3 do 16 października użytkownicy mytaxi – aplikacji taxi, z Warszawy, Krakowa i Trójmiasta zapłacą połowę mniej za każdy kurs taksówką. Zniżka 50% dotyczy wszystkich kursów z opcją „Płać przez aplikację” i zezwala na nieograniczoną liczbę przejazdów z mytaxi przez dwa pierwsze tygodnie października.  Dla warszawiaków oznacza to opłatę początkową w wysokości 4 zł oraz stawkę za km od 90 gr do 1,20 zł. Mieszkańcy Krakowa za „trzaśnięcie drzwiami” zapłacą 3,50 zł. Dla pasażerów w Trójmieście opłata początkowa w trakcie promocji mytaxi wyniesie od 3 zł, przy zachowaniu stałej stawki kilometrowej w ramach jednej strefy we wszystkich trzech miastach wchodzących w skład tej aglomeracji (po zniżce od 90 gr do 1,20 zł za kilometr).

 

taxiii

 

Swoją drogą promocja ta występuje w mytaxi dość często. Dlaczego? Jak czytamy w informacji prasowej: Często organizujemy akcje 50% taniej, ponieważ widzimy jak skutecznie przekonują ich one do płatności mobilnych – mówi Krzysztof Urban, dyrektor zarządzający mytaxi w Polsce – Obecnie ¾ kursów w mytaxi realizowanych jest z opcją „Płać przez aplikację”, gdy jeszcze w zeszłym roku odsetek ten wynosił blisko połowę.

 

Korzystajcie więc!

 

Źródło: inf. prasowa

Aplikacja: mytaxi

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Dul

Lubię Androida, mobilne technologie, dobre gry i rower. Nie pochłaniam kawy, ponoć mało śpię.