Poznajcie Messengera Lite, czyli świetną odpowiedź Facebooka na krytykę ich komunikatora

Aplikacje

facebook-messenger-lite-grafika

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Facebook rozrasta się i nie chce oddać miejsca konkurencji w Internecie. Najlepiej to pokazuje sytuacja z Messengerem, który razem z ostatnią aktualizacją ewidentnie naśladuje Snapchata, a właściwie aplikację „Snap”, bo tak teraz się ona nazywa. Mimo wszystko wróćmy do dzieła Zuckerberga i przedstawmy kolejną propozycję spod szyldu największego portalu społecznościowego.

 

Zarówno główna aplikacja Facebooka jak i Messengera jest przerośnięta. Zapewne bazując na własnym doświadczeniu wiecie doskonale jakie są to zasobożerne programy, które potrafią wyraźnie spowolnić nawet najmocniejsze urządzenia mobilne. Tym samym od pewnego czasu znamy Facebooka Lite, a teraz przyszedł czas na Messengera Lite, a więc komunikator ważący niecałe 10 MB. Oczywiście nie ujrzycie w nim wszelkich dodatków z bazowej wersji, co powinno zdecydowanie większą część Was ucieszyć.

 

 

Funkcjonalność sprowadza się do rozmów i wszystkiego, co z nimi związane, czyli naklejek, udostępniania linków czy też grafik. To wszystko. Jak zapewne się domyślacie, Messenger Lite podobnie jak Facebook Lite skierowany jest przede wszystkim na rynki wschodzące takie jak Kenia, Tunezja, Malezja, Sri Lanka i Wenezuela. Właśnie w tych krajach powyższy program ma być dostępny w pierwszej kolejności, a w innych ma się pojawić w ciągu kolejnych miesięcy.

 

Niestety, ale na razie nie możemy podzielić się nawet linkiem do APK Mirror. Jednak jak tylko zostanie instalator udostępniony w Sieci to z pewnością się nim z Wami podzielimy.

 

Aplikacja do pobrania: Klik!

 

źródło: Facebook Newsroom


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x