Najnowsza wersja Action Launcher 3 z kolejnymi ciekawymi funkcjami z Nexus Launchera!

Aplikacje

action-launcher-3_29384734789

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Action Launcher 3 jest jednym z najpopularniejszych tego typu rozwiązań w Sklepie Play. Aplikacja znana jest również z tego, że w bardzo szybkim tempie implementuje najnowsze rozwiązania, które wprowadza Google w swoim Nexus Launcher (także te przedpremierowe). Innowacje pojawiają się prędzej niż na przykład w Nova Launcher. Co ciekawe, Action Launcher skaluje ikony automatycznie i wychodzi mu to naprawdę dobrze, w przeciwieństwie do jego konkurenta. Za to Nova w darmowej wersji oferuje o wiele więcej niż Action.

 

Najnowsza wersja apki wprowadza jedną z nowych funkcji, które pojawiały się w przeciekach na temat nadchodzącego launchera od Google. Chodzi o „szybkie skróty” – „Quickcuts”. Szkoda, że opcja działa jedynie w płatnej wersji programu. Mimo to warto o tym wspomnieć. Opcja działa naprawdę ciekawie i może ułatwiać życie wielu użytkownikom smartfonów z Androidem. Funkcja ta budzi pewne skojarzenia z Apple 3D Touch, które możemy spotkać w iPhone’ach. Dodatkowo teraz można ustawić okrągłe ikony („talerze”). Poza tym mamy parę małych poprawek i dodatków.

 

 

Mimo że wygląda to naprawdę ciekawie, zapewne niewielu osobom opłaci się wydawanie prawie 20 złotych na takie rozwiązanie (i oczywiście wiele innych rozszerzeń funkcji Action Launchera). Jeśli jednak nie żal Ci tych dwóch dych, to warto kupić wersję Pro. Action Launcher premium oferuje naprawdę wiele, wygląda spójnie, przejrzyście i zawiera dużo możliwości dostosowania.

 

Źródło: Action Launcher 3


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x