action-launcher-3_29384734789

 

Action Launcher 3 jest jednym z najpopularniejszych tego typu rozwiązań w Sklepie Play. Aplikacja znana jest również z tego, że w bardzo szybkim tempie implementuje najnowsze rozwiązania, które wprowadza Google w swoim Nexus Launcher (także te przedpremierowe). Innowacje pojawiają się prędzej niż na przykład w Nova Launcher. Co ciekawe, Action Launcher skaluje ikony automatycznie i wychodzi mu to naprawdę dobrze, w przeciwieństwie do jego konkurenta. Za to Nova w darmowej wersji oferuje o wiele więcej niż Action.

 

Najnowsza wersja apki wprowadza jedną z nowych funkcji, które pojawiały się w przeciekach na temat nadchodzącego launchera od Google. Chodzi o „szybkie skróty” – „Quickcuts”. Szkoda, że opcja działa jedynie w płatnej wersji programu. Mimo to warto o tym wspomnieć. Opcja działa naprawdę ciekawie i może ułatwiać życie wielu użytkownikom smartfonów z Androidem. Funkcja ta budzi pewne skojarzenia z Apple 3D Touch, które możemy spotkać w iPhone’ach. Dodatkowo teraz można ustawić okrągłe ikony („talerze”). Poza tym mamy parę małych poprawek i dodatków.

 

 

Mimo że wygląda to naprawdę ciekawie, zapewne niewielu osobom opłaci się wydawanie prawie 20 złotych na takie rozwiązanie (i oczywiście wiele innych rozszerzeń funkcji Action Launchera). Jeśli jednak nie żal Ci tych dwóch dych, to warto kupić wersję Pro. Action Launcher premium oferuje naprawdę wiele, wygląda spójnie, przejrzyście i zawiera dużo możliwości dostosowania.

 

Źródło: Action Launcher 3

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl