Xiaomi Mi5s oraz Mi5s na wideo – hands on srebrnych wersji

Newsy

xiaomi-announces-mi5s-and-mi5s-plus-2-1280x705

Xiaomi Mi5s oraz Mi5s Plus to nowe smartfony chińskiego producenta. Są one ulepszoną wersją modelu Mi5, który jest na rynku już kilka miesięcy. Dodanie „s” na końcu nazwy oraz „Plus” do większego modelu przypomina nazewnictwo stosowane przez Apple. To raczej celowe zadanie. Zostawmy jednak sprytną inspiracją na razie na boku i zobaczmy, jak smartfony prezentują swoje możliwości na wideo.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

Ekipie Gizmochina udało się już dorwać do nowych modeli. Posiadają zarówno większego, jak i mniejszego przedstawiciela. Na wideo zostało ukazane pierwsze spotkanie – my tym samym mamy szansę ujrzeć interfejs, zobaczyć pracę kamery, działanie w Sieci, lokalizację GPS czy starcie z grą. Są to oczywiście tylko chwile, a nie konkretne testy. I jak na razie wygląda to całkiem nieźle.

 

 

 

Przypomnę tylko, że model Mi5s cechuje się 5,15-calowym ekranem o rozdzielczości Full HD, Snapdragonem 821, 3/4 GB RAM oraz 64/128 GB pamięcią wewnętrzną. Znajdziemy tutaj jedną 12-megapikselową matrycę Sony IMX378. Większy brat to z kolei 5,7-calowy ekran FHD ze Snapdragonem 821, 4/6 GB RAM 64/128 GB pamięci wewnętrznej. Różnica tutaj jest widoczna w podwójnym 13-megapikselowym aparacie.

 

źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x