google_pixel-930x465

4 października już niebawem. Za 3 dni tj. we wtorek Google podczas konferencji zaprezentuje urządzenia z serii Pixel, pokaże najnowszego Androida, pochwali się routerem Wi-Fi czy sprzętem Google Home. Nas tymczasem najbardziej interesują nowe smartfony będące następcami Nexusów. Który Pixel podoba Wam się najbardziej?

 

Bynajmniej nie mówię tutaj o różnicy w wielkości ekranu. Mieliśmy okazję zobaczyć wiele renderów, a nawet parę zdjęć, którym udało się przecieknąć do Sieci i pokazać co nieco. Najnowszy render pokazuje Google Pixel w aż czterech odsłonach:

 

  • czarno-srebrna
  • srebrno-biała
  • czarna
  • złota

 

 

Na ile te rendery są realistyczne, a na ile inwencją twórczą grafika nie wiadomo. Mnie osobiście najbardziej do gustu przypadają dwa ostatnie warianty, z naciskiem na czarnego. Niezależnie od rozmiaru, Pixel oraz Pixel XL napędza Snapdragon 821 w towarzystwie 4 GB RAM i Androida 7.1 Nougat.

 

źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.