Nokia D1C w Geekbench! Android 7.0 na pokładzie

Newsy

androidpit-nokia-android-1

Nie od dziś wiemy, że Nokia powróci na rynek smartfonów. Co więcej, jeszcze przed końcem tego roku mamy zobaczyć dwa flagowe modele, które trafią na rynek. Na razie jednak możemy się zapoznać z modelem z niższej półki. To właśnie on pojawił się w Geekbench i pokazał nam, co ma do zaoferowania. A jest nim między innymi najnowszy Android!

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

 

Nokia D1C jest smartfonem ze średniej półki, który pojawił się właśnie w benchmarku. Napędzany przez Snapdragona 430 z układem graficznym Adreno 505 w towarzystwie 3 GB RAM pracuje na Androidzie 7.0 Nougat. W Geekbench poddano jego wydajność testowi jednego oraz wielu rdzeni. Pierwszy z nich zakończył się rezultatem 682 punktów, natomiast drugi osiągnął wynik 3229 punktów. 

 

Wkrótce powinniśmy poznać więcej informacji na temat tego modelu. Być może wypłyną również dane mocniejszych wersji. Również warto się zastanowić nad nakładką systemową. Nie sądzę, by Nokia pozostawiła Androida w jego czystej postaci. Pytanie tylko w jakim kierunku pójdą zmiany – czy będą one jedynie kosmetyczne, czy też może Nokia będzie chciała wprowadzić nieco więcej swoich usprawnień.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x