note-7

 

Lider mobilnego rynku tego miesiąca ewidentnie nie może zaliczyć do udanego. Ogromne problemy z Galaxy Note7 z pewnością zapadną nam w pamięci, ale tak jak Samsung skutecznie poradził sobie z wadliwymi akumulatorami to na wierzch wyszły inne kłopoty, które dotykają kolejne smartfony tego producenta.

 

Technologia cały czas idzie do przodu i razem z rosnącą precyzją w tworzeniu urządzeń mobilnych łatwiej jest o błąd. Tym razem użytkownicy wielu modeli Samsunga narzekają na przegrzewanie się ich urządzeń, a co za tym idzie szybsze zużycie tak cennej dzisiaj energii akumulatora.

 

 

Na szczęście, nie czekając na rozwiązanie od Samsunga, już dzisiaj można poradzić sobie z tym problemem. Otóż okazuje się, że winną takiego stanu rzeczy jest aplikacja odpowiedzialna za wirtualną rzeczywistość. Tym samym wystarczy odinstalować lub wyłączyć/zablokować wszystkie programy oraz usługi związane z Gear VR/Oculusem. Można to oczywiście zrobić w ustawieniach aplikacji.

 

Jeśli jednak lubicie przenosić się do wirtualnej rzeczywistości to jedynym rozwiązaniem jest… cierpliwość w oczekiwaniu na wydanie odpowiedniej łatki przez Samsunga lub Oculusa.

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.