[Poradnik] Twój Samsung się przegrzewa i szybciej rozładowuje? Użytkownicy znaleźli rozwiązanie

Newsy

note-7

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Lider mobilnego rynku tego miesiąca ewidentnie nie może zaliczyć do udanego. Ogromne problemy z Galaxy Note7 z pewnością zapadną nam w pamięci, ale tak jak Samsung skutecznie poradził sobie z wadliwymi akumulatorami to na wierzch wyszły inne kłopoty, które dotykają kolejne smartfony tego producenta.

 

Technologia cały czas idzie do przodu i razem z rosnącą precyzją w tworzeniu urządzeń mobilnych łatwiej jest o błąd. Tym razem użytkownicy wielu modeli Samsunga narzekają na przegrzewanie się ich urządzeń, a co za tym idzie szybsze zużycie tak cennej dzisiaj energii akumulatora.

 

 

Na szczęście, nie czekając na rozwiązanie od Samsunga, już dzisiaj można poradzić sobie z tym problemem. Otóż okazuje się, że winną takiego stanu rzeczy jest aplikacja odpowiedzialna za wirtualną rzeczywistość. Tym samym wystarczy odinstalować lub wyłączyć/zablokować wszystkie programy oraz usługi związane z Gear VR/Oculusem. Można to oczywiście zrobić w ustawieniach aplikacji.

 

Jeśli jednak lubicie przenosić się do wirtualnej rzeczywistości to jedynym rozwiązaniem jest… cierpliwość w oczekiwaniu na wydanie odpowiedniej łatki przez Samsunga lub Oculusa.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x