pixel-xl
Użytkownicy korzystający z Nexusów bardzo je sobie chwalą z jednego względu. Mam oczywiście na myśli bardzo szybkie aktualizacje do najnowszej wersji Androida. Jak już zapewne wiecie, najnowszy sprzęt sygnowany marką giganta nie będzie już nazwany Nexusami. Zamiast nich zobaczymy Pixele. Nazewnictwo zostanie zatem dostosowane do nowej linii tabletów od Google.

Od dłuższego czasu wyciekają informacje na temat dwóch smartfonów pod nową nazwą. Chodzi o Google Pixel i Pixel XL. Tego pierwszego render mogliście już widzieć na wideo. Teraz przyszedł czas na wersję XL smartfona za sprawą onleaks. Film dostępny jest poniżej. Trzeba przyznać, że design urządzeń jest bardzo oryginalny. Wymiary Pixela XL to 154,72 x 75,74 x 8,5 mm.

Dla przypomnienia dodam, że obydwu urządzeń niestety nie zobaczymy w Polsce. Możecie o tym przeczytać TUTAJ. Jest to bardzo dziwny krok ze strony giganta…

źródło: YouTube, onleaks

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.