[Pobierz] Zdjęcia Google zaktualizowane – czy Twoje fotografie są dobrze ustawione?

Łukasz Pająk Aplikacje 2016-09-29

google-zdjecia-photos-aktualizacja-2-1-obracanie-2

 

Większość firm dąży do tego, abyśmy swoje prywatne dane trzymać w chmurze. Nie inaczej jest w przypadku Google, które tak naprawdę w każdej kwestii proponuje nam przeniesienie filmów, kontaktów czy też zupełnie innych plików na ich serwery. Nie inaczej oczywiście jest ze zdjęciami, dla których przeznaczono osobną, właśnie zaktualizowaną aplikację.

 

Osoby ceniące prostotę i właśnie trzymanie danych w chmurze z pewnością doskonale znają „Zdjęcia” od Google. Aplikacja niedawno została zaktualizowana do wersji 2.1. Numeracja teoretycznie nie wskazuje na ogromne zmiany, ale w przypadku Amerykanów nie warto się tym sugerować. Oczywiście na liście zmian nie zabrakło wzmianki o poprawkach błędów, ale dodano także nową funkcję, której zadanie jest bardzo proste.

 

google-zdjecia-photos-aktualizacja-2-1-obracanie

 

Specjalny algorytm analizując nasze zdjęcia może zasugerować nam obrócić daną fotografię. Jakby nie patrzeć, akcelerometr i oprogramowanie aparatu nie zawsze odpowiednio dobierają ustawienie zdjęć toteż w tej kwestii pojawia się Google i ich prosta funkcja, która teoretycznie ułatwi nam obracanie grafik. Oczywiście wcześniej również mogliśmy to zrobić samemu.

 

Zainteresowani nową aplikacją mogą ją już pobrać ze sklepu Play, ale jeśli jeszcze nie otrzymaliście odpowiedniej aktualizacji to odpowiedni instalator tradycyjnie znajdziecie na APK Mirror: Klik!

 

 

źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x