Wybuchł Apple iPhone 7! Samsung nie jest już odosobniony?

Eliasz Szykowny Newsy 2016-09-29

iphone-7-press-5_feat

 

Wydawać by się mogło, że obecnie tylko Samsung ma problemy związane z eksplozjami ich flagowych urządzeń. Co rusz pojawiają się nowe doniesienia na temat problemów z najnowszym Galaxy Note7. Teraz jednak również Apple ma (jak na razie pojedynczy, jeśli chodzi o same najnowsze flagowce) problem.

 

Nie warto jednak panikować. To dopiero pierwszy taki rzekomy przypadek od 15 dni, od kiedy to iPhone’y 7 zaczęły być dostępne w powszechnej sprzedaży. Nie można jednak też zapominać, że w przypadku poprzednich generacji flagowych smartfonów od Apple’a takie problemy również występowały – na przykład pewien mężczyzna doznał oparzeń, po których wylądował w szpitalu.

 

Właściciel najnowszego iPhone’a opublikował zdjęcie zniszczonego przez eksplozję urządzenia na portalu reddit. Twierdzi on, że iPhone 7 eksplodował i zapalił się jeszcze w jego opakowaniu. Informacja nie została dotychczas oficjalne potwierdzona, więc nie należy brać jej całkowicie na poważnie. Zdjęcie prezentuje m.in. oderwany od pozostałej bryły wyświetlacz. Z pewnością nie wygląda to dobrze, ale należy zaczekać na oficjalne oświadczenie od Apple. Mimo wszystko firma z Cupertino może już powoli szykować się do przybicia piątki z Samsungiem, nieprawdaż?

 

Jeśli chodzi natomiast o użytkowników, których smartfony nadmiernie się przegrzewają (niezależnie jakiej są marki) zalecamy zgłaszanie się z takimi problemami do serwisów. Nie ma co ryzykować uszczerbków na zdrowiu. Takie eksplozje mogą nawet zagrażać życiu.

 

lyppqjz

 

Źródło: Imgur


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x