xiaomi-mi-5s-plus-design-and-official-camera-samples

Xiaomi zaprezentowało dzisiaj na konferencji dwa nowe smartfony: Mi5s oraz Mi5s Plus. Jest to ulepszona wersja tegorocznego flagowca, który pojawił się na początku roku i był traktowany jako główny rywal dla Samsunga Galaxy S7. Chiński producent postanowił teraz poeksperymentować z aparatami. Zobaczcie efekty.

 

Xiaomi Mi5 charakteryzuje się 16-megapikselową matrycą aparatu głównego. W modelu Mi5s producent postawił na nieco mniejszą rozdzielczość. 12-megapikselowa matryca Sony IMX378 o jasności f/2.0 ma zapewnić jeszcze lepsze efekty. Poniższej możecie zobaczyć próbki. Są to oczywiście materiały promocyjne samego producenta, warto zatem poczekać na bardziej „obiektywne” porównania.

 

W Xiaomi Mi5s Plus zastosowano podwójny aparat z dwoma 13-megapikselowymi matrycami. Jeden odpowiadający za barwy, drugi rejestrujący monochromatyczny obraz. Jak wyglądają zdjęcia w tym przypadku?

 

 

Pełną prezentację Xiaomi Mi5s oraz Mi5s Plus możecie zobaczyć TUTAJ.

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.