Google Pixel na nowej grafice! Tak wygląda ekran główny HTC Sailfish

Eliasz Szykowny Newsy 2016-09-27

google_pixel

 

4 października bieżącego roku ma być dniem, w którym poznamy naprawdę wiele rzeczy od Google. W przeciekach pojawiał się zarówno sprzęt, jak i oprogramowanie. Jednymi z najbardziej wyczekiwanych urządzeń są najnowsze smartfony z nowej linii Pixel. Nowe telefony będą nosiły nazwy Google Pixel oraz Google Pixel XL. Ich produkcją zajmie się firma HTC.

 

Mniejszy smartfon (który nosi kryptonim Sailfish) będzie miał 5-calowy wyświetlacz 1080p, 64-bitowy czterordzeniowy procesor 2,0 GHz, 4 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej, baterię 2770 mAh, 12 MPx tylny aparat oraz 8 MPx – przedni. Mówiono też o gnieździe słuchawkowym, skanerze linii papilarnych z tyłu obudowy oraz porcie USB-C. Podobno to urządzenie kupimy w momencie wejścia na rynek za 649 $.

 

Pixel XL natomiast ma mieć identyczną specyfikację z wyjątkiem wyświetlacza (który będzie miał rozdzielczość QHD i rozmiar 5,5 cala) oraz baterii (3450 mAh).

 

google_pixel_narrow

 

Teraz w sieci pojawiło się nowe zdjęcie ukazujące domyślny ekran główny najnowszej smartfonowej propozycji od Google’a – Google Pixel. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, z dołu widoczny jest nowy przycisk home. Ikony są okrągłe (co nie wszystkim się podoba). Widoczna jest również nowa tapeta, która być może będzie domyślną w tym urządzeniu. Jak wam się podoba nowy interfejs? Zmiany pojawią się najprawdopodobniej również w Androidzie 7.1 lub w aktualizacjach apki Pixel Launcher/Google Now Launcher.

 

Źródło: VentureBeat


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x