s4-tvhero

Większość telewizorów obecnych na rynku cechuje już smart TV. Jest to dość przydatne, kiedy lubimy odetchnąć od seriali i powtórek serwowanych przez kanały telewizyjne i puścić sobie, co tylko zechcemy. Chromecast może nie tylko dodać tę funkcję do naszego sprzętu, jeśli jej nie mamy, ale również zaoferować wysoką rozdzielczość.

 

4 października pojawi się wiele ciekawych rzeczy: nowe Pixele – te większe i te mniejsze, nowy Android 7.1, Wi-Fi router, zestaw VR czy Google Home. Oprócz tego na konferencji Giganta z Mountain View pojawi się Chromecast Ultra. Nowa odsłona pozwoli na streamowanie obrazu w rozdzielczości 4K na przykład z naszego smartfona. Co ciekawe, urządzenie wcale nie będzie drogie. Fakt, kosztuje dwukrotnie więcej niż aktualny model, lecz 69 dolarów również nie jest zaporową kwotą dla osób, które mają konkretny plan na wykorzystanie Chromecasta.

 

ccu-930x697

 

Spostrzegawczy zwrócili pewnie uwagę, że na urządzeniu znajduje się już nowe logo. Te same widzimy między innymi na Pixelach.

 

źródło: VentureBeat

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.