note-7

 
Wydaje się, że afera z zapalającymi się bateriami w Galaxy Note7 powoli ucicha. Media coraz mniej się rozpisują o kolejnych incydentach, a Samsung ruszył z programem wymiany urządzeń. Jeszcze gdyby tak użytkownicy zechcieli je oddawać do wyznaczonych punktów, z pewnością byłoby to korzystne dla obu stron.
 
Wygląda jednak na to, że nie wszyscy są zadowoleni z „nowych” Note’ów 7 jakie dostają. Te już niby bezpieczne smartfony posiadają kolejne wady według użytkowników z Korei Południowej. Twierdzą oni, że wymienione phablety bardzo mocno się nagrzewają, a wskaźnik naładowania baterii spada w mgnieniu oka. Póki co, tylko z tej części świata dochodzą do nas tego typu informacje. Nie wiadomo, co może być przyczyną takich problemów i czy dotyczą one tylko Korei Południowej.
 
Według Samsunga zgłoszenia te w ogóle nie są związane z baterią i stanowią odosobnione przypadki, związane z produkcją poszczególnych jednostek. Oczywiście firma zamierza rozwiązać wspomniany problem.
 
źródło: gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.