Wymienione Note’y 7 z kolejnymi problemami

Newsy

note-7

 
Wydaje się, że afera z zapalającymi się bateriami w Galaxy Note7 powoli ucicha. Media coraz mniej się rozpisują o kolejnych incydentach, a Samsung ruszył z programem wymiany urządzeń. Jeszcze gdyby tak użytkownicy zechcieli je oddawać do wyznaczonych punktów, z pewnością byłoby to korzystne dla obu stron.
 
Wygląda jednak na to, że nie wszyscy są zadowoleni z „nowych” Note’ów 7 jakie dostają. Te już niby bezpieczne smartfony posiadają kolejne wady według użytkowników z Korei Południowej. Twierdzą oni, że wymienione phablety bardzo mocno się nagrzewają, a wskaźnik naładowania baterii spada w mgnieniu oka. Póki co, tylko z tej części świata dochodzą do nas tego typu informacje. Nie wiadomo, co może być przyczyną takich problemów i czy dotyczą one tylko Korei Południowej.
 
Według Samsunga zgłoszenia te w ogóle nie są związane z baterią i stanowią odosobnione przypadki, związane z produkcją poszczególnych jednostek. Oczywiście firma zamierza rozwiązać wspomniany problem.
 
źródło: gsmarena

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x