ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Miliony ludzi zarejestrowanych po Xiaomi Mi5s przed prezentacją! Biała wersja na zdjęciu

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
xiaomi_mi5-men-magazine

To niesamowite jak Xiaomi potrafi przyciągnąć do siebie konsumentów. Konferencja ma odbyć się jutro, a na niej firma prawdopodobnie zaprezentuje jedno z najbardziej wyczekiwanych urządzeń z rynku wschodniego – Mi5s. Smartfon wprowadzi na rynek nową technologią skanowania odcisku palca od Qualcomm i zaoferuje ćwierć terabajta przestrzeni dyskowej. To już niemalże hit przed prezentacją!

Chiński producent postanowił dać szansę zarejestrować się ludziom po swój egzemplarz smartfonu, by nie musieli po niego stać w kolejkach. Sprzedażą zajmie się sklep JD.com. Ma ona ruszyć 29 września, czyli dwa dni po oficjalnej prezentacji. Już teraz, opierając się na samych plotkach, po swój egzemplarz smartfonu zarejestrowało się blisko dwa miliony ludzi – cztery godziny temu ich dokładna liczba wynosiła 1,823,305. Do teraz z pewnością doszli kolejni fani marki.

mi-5s-resevatns-2

Do Internetu wyciekły również zdjęcia prezentujące wygląd Xiaomi Mi5s. Na froncie znajduje się okrągły przycisk Home, który jest też prawdopodobnie miejscem dla ultradźwiękowego skanera linii papilarnych. Rendery pokazują natomiast wygląd czarnej wersji urządzenia oraz tył z podwójnym aparatem.

Najbardziej interesująca jest cena urządzenia. Plotkowano, że Xiaomi Mi5s wystartuje od 300 dolarów. Czy producent zdecyduje się na taki krok? Byłaby to wtedy niewątpliwie gorąca okazja dla kupujących i mocna konkurencja dla nowego LeEco. Mam tylko nadzieję, że bend test będzie wyglądał nieco lepiej.

źródło: Gizmochina, GSM Arena

Sprawdź najnowsze wpisy