shoot-n-joy-xiaomi-mi-logo

Można uwielbiać smartfony Xiaomi, lecz zarazem bać się ich sprowadzania z zagranicy – to zrozumiałe.Problemy były różne – brak gwarancji, niepewność, co do wysokości inwestycji, strach czy wszystko przyjdzie w jednym kawałku. Wiadomość o tym, że telefony Xiaomi pojawią się w Polsce musiała być wybawieniem od wszelkich negatywnych myśli. A skoro smartfony są, to i strona musi być!

 

Dokładniej rzecz ujmując jest to podstrona skierowana na polski rynek, oczywiście w naszym języku. Znajdziemy na niej wyszczególnione smartfony, które aktualnie są u nas dostępne – Mi5, Redmi Note 3 oraz Redmi 3S – oraz najważniejsze informacje dotyczące sprzedaży. U dołu strony widnieją odnośniki do: ABC Data, oficjalnego dystrybutora, X-kom, autoryzowanego punktu sprzedaży oraz S.B.E. Polska, centrum serwisowego odpowiedzialnego za ewentualne naprawy zakupionych smartfonów.

 

Strona jak na razie jest dość uboga (aczkolwiek uważam ją za ładnie wykonaną), lecz to może się zmienić wraz z pojawieniem się nowych modeli na półkach sklepowych w Polsce. Przydałaby się chociażby dokładna specyfikacja każdego z nich bądź ciekawie przygotowane prezentacja. Te rzeczy znajdziemy jednak i tak na stronie sklepu, więc to mogło być argumentem przemawiającym za widocznym minimalizmem.

 

PRZEJDŹ DO STRONY XIAOMI MI POLAND

 

źródło: Michał, dzięki!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.