Xiaomi potwierdza: Mi5s z ultradźwiękowym skanerem linii papilarnych – pierwszy taki smartfon na rynku

Newsy

xiaomi-mi5-_1

Xiaomi wkrótce zaprezentuje ulepszoną wersję tegorocznego flagowca. Model Mi5s zaoferuje nie tylko większą wydajność, ale również podwójny aparat oraz nowy typ skanera linii papilarnych. Będzie to pierwszy telefon na rynku, który zostanie w niego wyposażony. Czekacie?

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

 

27 września tj. w środę we wtorek odbędzie się konferencja Xiaomi, na której zostanie zaprezentowany model Mi5s. Ma to być pierwszy smartfon wyposażony w ultradźwiękowy skaner linii papilarnych. Nowa technologia od Qualcomm pozwala na umieszczenie skanera pod materiałem (w przypadku Mi5s będzie to szkło) z jednoczesną rezygnacją z dzisiejszego, znanego rozwiązania. Zniknąć mają problemy z poprawnym odczytem, kiedy na palcach znajduje się brud, są tłuste czy też mokre.

 

Xiaomi Mi5s, według plotek, ma być całkowicie gładki. Nie znajdziemy na nim żadnych wybrzuszeń w postaci przycisków bądź zagłębień. Intryguje mnie natomiast rozwiązanie sprawy z podwójnym aparatem – czy i w tym przypadku możemy liczyć na wtopienie obiektywów i ich niewystawanie poza krawędź? We wtorek poznamy odpowiedzi na wszystkie trapiące pytania. Jak i na to, czy Xiaomi Mi Note 2 również zostanie zaprezentowany.

 

 

źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x