ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Google Allo i Duo mają się świetnie – jesteście wśród milionów użytkowników?

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Aplikacje
allo-h1

O Google Allo oraz Duo jest ostatnio całkiem głośno. To nowe komunikatory od Google, które oferują darmowe porozumiewanie się oraz innowacyjne wideo rozmowy z podglądem osoby dzwoniącej przed odebraniem połączenia. Czy aplikacje zyskują popularność z dnia na dzień? Wygląda na to, że tak!

Google Allo, mimo protestu Snowdena, ma się całkiem dobrze. Aplikacja pojawiła się w Sklepie Play w tym tygodniu i już teraz może się pochwalić ponad milionem użytkowników. To oczywiście nic w porównaniu z konkurencją w postaci Facebook Messengera czy Whatsapp, jednak czas pokaże z jakim sukcesem może mierzyć się Google i ich nowy komunikator. Google Duo, które jest dostępny na rynku nieco dłużej, w ciągu 10 dni przekroczył 5 milionów pobrań. Pytanie ilu wśród pobierających jest użytkowników aktywnych, a ilu było jedynie testujących.

Bartek na razie odpuszcza, a Wy, jak się zapatrujecie na nowe twory od Google? Trzeba przyznać, że reklamówki są zrealizowane świetnie. Pamiętajcie, że 4 października kolejna konferencja Giganta z Mountain View – tam dopiero się będzie działo (Andromeda?)!

źrodło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy