8 wspaniałych lat. Dzisiaj świętujemy urodziny Androida!

Newsy

android-nougat-marshmallow-feature

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Uwielbiany przez naszych czytelników system Android nie zawsze był na szczycie. Mobilny system operacyjny wykupiony w pewnym momencie przez wyszukiwarkowego giganta – Google Inc. teraz jest oprogramowaniem zainstalowanym na większości użytkowanych na świecie telefonów. Dzisiaj jego jedynym poważnym rywalem jest iOS rozwijany przez Apple.

 

Właśnie mija 8 lat, odkąd Android się narodził. Obecnie jest to rozbudowana platforma z dostępem do niezliczonej liczby aplikacji, które możemy pobierać ze sklepu Google Play i które pozwalają nam zrobić za pomocą naszych telefonów niemal wszystko, co tylko byśmy chcieli. To najlepszy system, jaki można sobie wymarzyć!

 

 

W 2005 roku Google kupiło Android Inc., firmę działającą w Kalifornii. Wtedy jeszcze nikt się nie spodziewał, że kiedyś będzie to najpopularniejszy system mobilny na świecie. Jedną z najważniejszych cech, dla których ludzie decydują się na Androida, jest jego różnorodność i niemal nieograniczone możliwości personalizacji. Slogan „Be together. Not the same” jest bardzo prawdziwy. Tylko my mamy tak duży wybór, jeśli chodzi o różnego rodzaju urządzenia, wyposażone w takie czy inne funkcje.

 

Niestety, w przypadku Androida prawdziwe staje się również powiedzenie „coś za coś”. Fragmentacja systemu jest problemem występującym od lat i nie zapowiada się, żeby zostało to w jakikolwiek sposób rozwiązane. Nadal iOS ma miażdżącą przewagę w tej kwestii nad naszym ulubionym systemem.

 

Ale dzisiaj nie ma co narzekać. Z jakiegoś powodu wybieramy Androida, więc dla nas jest niewątpliwie najlepszy. Wybaczmy mu dzisiaj jego wady i świętujmy. W końcu iOS nie jest i nigdy nie będzie taki słodki jak nasz Android.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x