Prawdopodobna cena Xiaomi Mi 5s jest po prostu za niska! Mamy też pierwsze zdjęcie wykonane nowym flagowcem

Newsy

mi-5-s

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Najnowszy flagowiec Xiaomi, model Mi 5s zostanie zaprezentowany w najbliższy wtorek, dlatego też w ostatnich dniach azjatyckie serwisy technologiczne huczą od kolejnych plotek. Zbliżająca się data premiery to jednak nie tylko miejsce dla niepotwierdzonych informacji. CEO Xiaomi Lei Jun zamieścił na swoim profilu w serwisie Weibo pierwszą próbkę możliwości podwójnego aparatu Xiaomi Mi 5s.
 

Wciąż nie dostaliśmy potwierdzenia, jaki dokładnie aparat znajdziemy w urządzeniu, ale źródła donoszą o zaimplementowaniu przez producenta 16 megapikselowej podwójnej kamery, której próbkę możliwości widzicie poniżej. Oprócz tego, jak powszechnie wiadomo, Mi 5s wyposażony zostanie w procesor Snapdragon 821, 6 GB RAM i 64/128/256 GB pamięci wewnętrznej – w zależności od wersji.
 


 

Do tego trzeba dodać ceny, o których wczoraj informował Was Eliasz:

 

  • 299 USD za wersję smartfona z 6 GB RAM-u oraz 64 GB pamięci wewnętrznej
  • 345 USD za wersję 6 GB RAM/128 GB ROM
  • 405 USD za wersję 6 GB RAM/256 GB ROM

 

Musicie przyznać, że są one bardzo zachęcające, i jeśli się potwierdzą, to mamy gotowy hit tej jesieni.

 

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x