Samsung Galaxy S8

 
Samsung wypuścił swoje flagowe Galaxy S7 i S7 Edge ponad pół roku temu. Smartfony zebrały bardzo pozytywne opinie na całym świecie, co przełożyło się na bardzo dobre wyniki sprzedaży. Tą samą drogą niestety nie podąża Galaxy Note7 z powodu zapalających się baterii. Z pewnością firma myśli już o kolejnym flagowcu jakim będzie Galaxy S8. Powoli pojawiają się w Internecie przecieki na jego temat.
 
Do tej pory słyszeliśmy na przykład, że Samsung Galaxy S8 zadebiutuje tylko w wersji z zagiętym ekranem, tak jak w przypadku Note’a 7. Ponadto, jego wyświetlacz ma posiadać rozdzielczość 4K. Aparat z kolei prawdopodobnie będzie wyposażony w podwójny obiektyw.
 
exynos8895
 
Według dzisiejszych informacji Samsung pracuje także nad nowym procesorem, który ma zostać wytworzony w technologi 10 nm. Exynos 8895 będzie stanowił serce Samsunga Galaxy S8. Według powyższej grafiki jego GPU powinien być bardziej wydajny od poprzednika aż o 40%. Ponadto efektywność poboru energii będzie wyższa o 20%. Prawdopodobnie Exynos 8895 zostanie także dostosowany do rozdzielczości 4K i VR. Co więcej, spekuluje się, że ma być on szybszy niż nadchodzący Snapdragon 830.
 
źródło: phonearena

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.