opera-logo

 

Przeglądarka internetowa Opera została pobrana poprzez Sklep Play już ponad 100 milionów razy. Alternatywa dla wszechobecnego Google Chrome w ciągu ostatniego czasu niezbyt się zmieniła pod względem wyglądu. Ale od dzisiaj w Sklepie Play zaczyna się pojawiać aktualizacja wprowadzająca m.in. nowy design aplikacji, który już od dawna wymagał odświeżenia. Teraz będziemy przeglądać sieć w oprawie material design.

 

Aktualna wersja zagości na naszych urządzeniach z Androidem już w najbliższych dniach. Odświeżony, nowocześniejszy wygląd to chyba najbardziej widoczna zmiana. Teraz przeglądarka bardziej pasuje do interfejsu najnowszego systemu. Strona startowa zyskała nowe oblicze. Mnie jednak nawet po zmianach ten design nie przekonuje, nadal o wiele wygodniejsze jest dla mnie korzystanie z Chrome. Mimo wszystko dobrze, że Opera idzie do przodu, nie stoi w miejscu.

 

 

W Operze dostępne są także m.in. najnowsze aktualności (w mojej opinii zupełnie nieprzydatna funkcja, powinna być opcja jej wyłączenia), możliwość włączenia oszczędzania transferu, synchronizacja, strony offline, czy tryb czytania. Teraz wszystko jest podobno o wiele łatwiejsze w obsłudze i bardziej intuicyjne. Możecie już teraz pobierać Operę, jeśli chcecie najszybciej dostać powiadomienie o aktualizacji jak najbardziej oficjalną drogą. Korzystaliście wcześniej z tej przeglądarki? Cieszycie się ze zmian?

 

Pobierz w Sklepie Play (nowa wersja może jeszcze nie być dostępna)

 

Źródło: Opera

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl