Grace UX i inne nowości z Note’a 7 trafią do Galaxy S7 i S7 Edge

mm Adam Lulek Aplikacje 2016-09-22

Samsung Galaxy S7-6892

 
Samsung Galaxy Note7 został pokazany 2 sierpnia. Urządzenie zawiera w sobie wiele nowych rozwiązań technologicznych jak np. skaner tęczówki oka. Jednak flagowiec ten to nie tylko odświeżony hardware, ale także ulepszony software. W phablecie zobaczyliśmy np. lepszą nakładkę na system Android o nazwie Grace UX. Tym samym Samsung zrezygnował z bardzo hejtowanej nazwy TouchWiz.
 
Wygląda na to, że nowości które pojawiły się w Galaxy Note7 trafią również do Galaxy S7 i S7 Edge. Według portalu sammobile, Grace UX ma działać znacznie płynniej na wymienionych urządzeniach niż „przestarzały” TouchWiz. Według informatorów, w smartfonach mają pojawić się również nowe funkcje związane z Always-on Display (zapewne chodzi np. o pozostawianie notatek…). To wszystko zobaczymy dopiero w momencie, gdy Samsung wypuści Android 7.0 Nougat dla wspomnianych flagowców.
 
Kiedy to nastąpi? Tego jeszcze nie wiemy, ale rano pisaliśmy w TEJ wiadomości o tym, że Samsung testuje aktualizację systemu dla wymienionych telefonów. Być może zatem doczekamy się jej jeszcze w tym roku… Oby!
 
źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x