Trzy smartfony Xiaomi w Polsce na start. Ceny? Mogło być lepiej…

Newsy

xiaomi-mi-4s-roze

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Dotychczas niezbyt łatwo można było zdobyć jakieś urządzenie wyprodukowane przez chińską firmę Xiaomi – mało popularną, ale nawet dość rozpoznawalną w naszym kraju. Teraz ma się to zmienić.

 

 

ABC Data SA, polski dystrybutor sprzętu IT/RTV/AGD we współpracy z Xiaomi zapowiedział dystrybucję smartfonów tego przedsiębiorstwa jak na razie w Polsce, ale plany obejmują również Europę Centralną oraz Wschodnią. Polska jest pierwszym krajem, w którym Xiaomi rozpocznie sprzedaż na kontynencie europejskim. W ofercie mają pojawić się trzy modele – Xiaomi Mi 5, Xiaomi Redmi Note 3, Xiaomi Redmi 3S. Podano również ceny tych urządzeń. Są tą kolejno: 1799 złotych, 999 zł, 699 zł (potwierdziły się wcześniejsze informacje). Firma zapowiedziała też wprowadzenie do oferty większej liczby urządzeń (w tym opasek fitness, sprzętu audio czy przenośnych ładowarek) w przyszłym roku. Sprzedaż rozpocznie się 22 września i na starcie będzie prowadzona poprzez sieć sklepów X-KOM. Jednak to nie koniec. Istnieją już plany rozpoczęcia współpracy z kolejnymi partnerami, w tym z operatorami telekomunikacyjnymi. Fani Xiaomi mogą już zacierać ręce.

 

Tutaj można już składać zamówienia

 

Źródło: ABC Data


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x