Xiaomi Mi5s w AnTuTu – cyferki, które robią wrażenie

Newsy

xiaomi-mi-5-2-1

Xiaomi Mi5s powoli przestaje być dla nas tajemnicą. Co rusz poznajemy kolejne parametry techniczne urządzenia oraz widzimy jego wygląd na zdjęciach, którym uda się przedostać do Sieci. Teraz zaś pomówimy o zrzucie ekranu z jednego z najpopularniejszych benchmarków – AnTuTu. I tak, zgadza się, rok 2016, a cyferki wciąż robią robotę.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

 

Następca tegorocznego flagowca od Xiaomi zostanie zaprezentowany w przyszłym tygodniu. 27 września ma być dniem prezentacji nie tylko modelu Mi5s, ale miejmy nadzieję również Mi Note 2, który zapowiada się jako mocna konkurencja Galaxy Note7. Wróćmy jednak do bohatera naszego wpisy. Xiaomi Mi5s napędzany Snapdragonem 821 w towarzystwie 6 GB RAM i z układem GPU Adreno 530 wyciąga bardzo przyzwoity wynik w AnTuTu. Benchmark wskazuje liczbę 164002. Jest to więcej niż osiąga HTC 10, lecz mniej niż zaprezentowany na początku miesiąca iPhone 7.

 

mi5s-antutu

 

Xiaomi Mi5s nie będzie mieć jednak łatwego życia – LeEco zaprezentowało dzisiaj swojego flagowca. Cena konkurencji jest przystępna, a parametry zbliżone. Czy Xiaomi zdecyduje się na ustalenie podobnej kwoty na poziomie 300 dolarów, czy pójdzie konkurować na pułapie +400 dolarów? We wtorek poznamy odpowiedź na to pytanie. Wtedy też powinny zacząć spadać ceny modelu Mi5 ze Snapdragonem 820 i 3/4 GB RAM.

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x