ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[Pobierz] Google Allo już dostępne!

Autor: Adam Lulek Kategoria: Aplikacje
google-allo

 
W poprzednim miesiącu Google wypuściło aplikację Duo. Jej zaletą jest możliwość wykonywania połączeń wideo. Od czasu premiery, została ona pobrana 10 mln razy. Pierwsze wzmianki na jej temat pojawiły się już w maju. Wtedy też zobaczyliśmy drugą apkę o nazwie Allo. W końcu przyszedł również czas na jej premierę!
 
W ostatnim czasie Google poinformowało, że Hangouts stanie się bardziej biznesowym komunikatorem, z kolei Allo i Duo miały być dostosowane do potrzeb zwykłych ludzi. Google Allo zostało właśnie udostępnione nie tylko na Androida, lecz także na iOS. Program możecie pobrać klikając TUTAJ lub TUTAJ (APKMirror). Niestety w Google Play wciąż istnieje komunikat: „Wstępnie zarejestruj”, co oznacza, że gdy będzie on dostępny w sklepie, to otrzymamy powiadomienie.
 
Co oferuje Allo według Google Play? Zobaczcie:
 
Przedstawiamy Google Allo, inteligentną aplikację do obsługi wiadomości. Tu masz dużo do powiedzenia. Lepiej wyrazisz to, co chcesz powiedzieć, za pomocą naklejek, doodli, olbrzymich emotikonów i tekstu.W Allo dostępny jest Asystent Google, edycja wstępna.
 
Rysowanie
Rozwiń swoją kreatywność, wysyłając zdjęcia z doodlami lub tekstem.
 
Naklejki
Powiedz wszystko za pomocą naklejki. Naklejki w Google Allo są projektowane przez niezależnych artystów z całego świata.
 
KRZYCZ lub szepcz
Koniec z pisaniem SAMYMI WIELKIMI LITERAMI, aby przekazać wiadomość. Wypowiedz ją głośniej lub ciszej, zmieniając rozmiar tekstu szybkim przeciągnięciem.
 
Inteligentna odpowiedź
Odpowiadaj na wiadomości bez wpisywania słów. Inteligentna odpowiedź uczy się z czasem i podpowiada odpowiedzi na teksty i zdjęcia w Twoim stylu.
 
Poznaj swojego osobistego asystenta Google
Uzyskaj pomoc przy znajdowaniu odpowiedzi i planowaniu spotkań ze znajomymi, nie opuszczając rozmowy. Wpisz @google, a Twój Asystent będzie służył Ci pomocą.
 
Tryb incognito
Wysyłaj w pełni szyfrowane wiadomości, korzystaj z prywatnych powiadomień, aby rozmawiać dyskretnie, i kontroluj czas wyświetlania wiadomości – ustaw na czacie datę wygaśnięcia.
 
Z Asystenta Google oraz Inteligentnej odpowiedzi można obecnie korzystać tylko w języku angielskim.

 
źródło: androidheadlines, googleplay

Sprawdź najnowsze wpisy